ЗаглавиеОписание на решениеОписание на инцидентКатегорияТипДата на регистрация
Подписване на заявлениеСваленият файл трябва да се подпише с тип на подписа “DETACHED”.Разширението на подписаният файл е ".p7s" . В секция "ПОМОЩ" има ръководства за подписване.Невалиден подпис на заявлениетоГаранции за произход на енергия от ВИПроблем2.11.2021 г.
Подписване на заявлениеСваленият файл трябва да се подпише с тип на подписа “DETACHED”.Разширението на подписаният файл е ".p7s" . В секция "ПОМОЩ" има ръководства за подписване.Невалиден подпис на заявлениетоВъросВъпрос19.2.2021 г.
приложение 1Напишете Марива 75 ООД - собствено потреблениеПодаване на документВъросВъпрос12.2.2024 г.
Приложение 1Трябва да се подаде коректно Приложение 1.Старото Приложение1 трябва да се откаже.Здравейте, при подаване на Приложение 1 на продадена електроенергия е посочено регулиран пазар, а трябва да е свободен пазар. Трябва ли да се подаде ново Приложение 1 и ако трябва старото Приложение трябва ли да се откаже?ВъросВъпрос27.1.2023 г.
Проблем с електронен подписФайла не е подписан правилно. Обадете се на тел. 02 9154069.Здравейте. Когато прикачвам подписаният с DETACHED файл, във формат ps7 и когато го изпращам, получавам грешка: Невалиден подпис.Гаранции за произход на енергия от ВИПроблем14.5.2024 г.
проблем с регистрацията на Логи 9 ООДИмам проблем с регистрацията на Логи 9 ООД с ЕИК 203763070 гр. Бяла Слатина в сайта - профила съществува, но не мога да добавя наименованието на фирмата - Логи 9 ООД. Бихте ли го добавили по служебен път?Наименованието е добавеноГаранции за произход на енергия от ВИВъпрос27.5.2021 г.
Регистрация на нов заявителРегистрирах чрез електронните услуги като заявител едно юридическо лице с 2 централи. Искам да регистрирам и физическото лице като заявител, тъй като физ лице има също 1 бр. централа. Системата не ми позволява и връща съобщение, че вече има регистрирано това ЕГН. Същото физическо лице притежава още 3 юридически лица с централи и с отделни електронни подписи. Как да процедирамеФизическото лице е регистрирано в системата.Поискайте забравена парола за физическото лице с неговото потребителско име. Влезте в системата с профила на физическото лице. В секция "Заявител" изберете качество в което се подава заявлението "Собственик" и попълнете заявлвнието. За другите 3 дружества , направете регистрация на дружествата.Влезте с профила на всяко дружество.Изберете "Профил" -"Редакция на представители и додавете физическото лице в "Качество" -управител.Гаранции за произход на енергия от ВИВъпрос6.7.2021 г.
регистърFor more information contact Ewelina Czajor регистърГаранции за произход на енергия от ВИПроблем29.6.2022 г.
смяна имейлИмейлът е сменен.Имейлът, с който съм регистрирана като производител на енергия от ВЕИ вече не е активен. В профила си съм променила и посочила новия имейл, но това не промени имейлът ми за кореспонденция с агенцията. От къде да го сменя?ВъросВъпрос10.5.2023 г.
Смяна на собственостТрябва да изпратите договорите за покупко-продажба на обектите и тристранните споразумения, за да прехвърлим собственоста на обектите.Смяна на собственостГаранции за произход на енергия от ВИВъпрос30.6.2022 г.
21 - 30 от 35 записи